23 EKİM 2018

HASTANE YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİLERİ
KONFERANSI

SHERATON GRAND ATAŞEHİR HOTEL

HASTANE YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİLERİ KONFERANSI

Konferans Hakkında

Türkiye’de hizmet veren hastanelerin kullanmış olduğu yönetim sistemleri ve teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve sayıları artmaktadır. Günümüzde mobil sağlık hizmetlerinin de önemi ve talebi artmaktadır. Bu gelişim hastaların gideceği ve seçeceği kurumla ilgili kararlarını ciddi derecede etkilemektedir. Bir hastane dijital olmanın faydasını her alanda görmekte ve ileri hastane vizyonu için daha iyi bir bakım hizmeti vermesi gerektiğini görmesini sağlamaktadır. Bir hastane bu gelişimi tüm departmanlarında doğru uygulaması ve yönetmesi durumunda ciddi rekabet avantajına sahip olmaktadır. Bu konferans 2018 ve ilerisi için sektörün gelecek politikaları, yenilikleri, gelişmeleri, beklentileri ve fırsatları için değerlendirme imkanı sunacaktır. Konuşmacılarımız arasında sektörün önde gelen ve lider hastanelerinin üst düzey yöneticileri bulunmaktadır. Bu açılardan baktığımızda, gerek stratejik bilgi edinimi gerekse katılımcı firmalar ile ticari ilişkilerinizi geliştirilmesi açısından verimli geçeceğini düşünmek ile birlikte sizleri de bu önemli günde aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Konferansımızın katılımcı profili olarak sağlık sektörünün tüm alanlarından Hastane Yönetimine ve Teknolojilerine Önem veren sektörünün her alanında dijitalleşmeyi ilke edinmiş firmaların C-Level Liderleri, Direktörleri ve Yöneticileri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.

Konferans Konularından Bazıları

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

 Güncellenecek

Sponsorlar

Sponsor
Sponsor
Sponsor

KAYIT ÜCRETLERİ

Tüm ücretlere %18 KDV ilave edilecektir.

SON KULLANICI DELEGE

200

 • Bütün Forumlara Katılım
 • Kahve Molaları ve Zengin İkramlar
 • Kahvaltı ve Öğle Yemeği
 • Sunumlar ve Ses kayıtları

TEDARİKÇİ DELEGE

300

 • Bütün Forumlara Katılım
 • Kahve Molaları ve Zengin İkramlar
 • Kahvaltı ve Öğle Yemeği
 • Sunumlar ve Ses kayıtları

STANDLI KATILIM

1500

 • 5 Kişi Ücretsiz Katılım
 • 6 m² (3×2) Alan, Masa, Wifi
 • Broşürde Şirket Tanıtım Yazıs
 • Roll-up’larda, Web de Logo

Konferans Lokasyonu

Konum ve Harita
SHERATON GRAND ISTANBUL ATASEHIR, anadolu yakasının cazibe merkezi Ataşehir’de gelişmekte olan iş merkezlerinin bağlantı noktasında yeralmaktadır. Otel yeni finans merkezinin tam karşısında ve Ülker Spor Arena’ ya yürüme mesafesindedir. Kısa bir araba yolculuğu ile Palladium, Akasya ve daha birçok alışveriş merkezlerine ,İstanbulun en ünlü alışveriş caddesi olan Bağdat caddesine gidebilir, ya da Kadıköy’e inip sahilden Topkapı ve Sultanahmet ‘in muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz .Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı 28 kilometre, Atatürk havalimanı ise 36 km uzaklıktadır.

Adres: Barbaros Mah. Mor Sumbul Sok. No:1 Zip Code: 34746 Atasehir/Istanbul

Detaylı Bilgi Al