09 EKİM 2018

3. ERP ÇÖZÜMLERİ
KONFERANSI

SHERATON GRAND ATAŞEHİR HOTEL

3.ERP ÇÖZÜMLERİ KONFERANSI

Konferans Hakkında

ERP uygulamaları şirketler için en zor sorunlarından biri olabilir. Bu kritik iş sistemleri son gelişmelere uygun kalmalıdır ve şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmalıdır. Bunun yanı sıra, verileri de doğru ve etkin yönetmelidir. Her ülkede sektör rekabeti vardır, ama Türkiye’deki sektörlerde rekabet daha serttir. Rakiplerin çokluğu, zorlu piyasa koşulları, zayıf devlet desteği ve diğer birçok faktör ERP’ yi gerekli kılmaktadır. Seçenekleri değerlendirmek ve sistemleri karşılaştırmak için yüz yüze görüşmelere zaman bulmak son derece zorlaşmıştır.ERP uygulamaları kaotik olabilir, insan gücü, zaman ve mali kaynak gerektirebilir.
ERP Çözümleri konferansı Türkiye’deki firmaların ve kurumları uygulama öncesinde araştırmalarını değerlendirmek, yürütmek ve yoğunlaştırmak için mükemmel bir platform sunmaktadır.

Konferansımız şirketlere, kurumlara ve kişilere ERP konusundaki güncel konuları ve durumu konuşabilecekleri bir ortam yaratmaktadır. Bunun yanı sıra konferans 2018 ve ilerisi için sektörün gelecek politikaları, yenilikleri, gelişmeleri, beklentileri ve fırsatları için değerlendirme imkanı sunacaktır. Konuşmacılarımız arasında konu ile ilgili sektörün önde gelen yöneticileri ve liderleri olacaktır. Bu açılardan baktığımızda, gerek stratejik bilgi edinimi gerekse katılımcı firmalar ile ticari ilişkilerinizi geliştirmeniz açısından verimli geçeceğini düşünmekle birlikte sizleri de bu önemli günde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Konferansımız katılımcı profili olarak Türkiye’de bulunan 20’nin üzerinde farklı, hemen hemen her sektörden ERP sistemleri kullanan, kullanmayan veya geçiş yapacak olan firmalarınCEO, CIO, CFO, CTO’lar, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları, Head of IT, IT Direktörleri ve Müdürleri, Bilgi Sistemleri Yöneticileri, ERP ve ERP Proje Yöneticileri, Uygulama Geliştirme Yöneticileri, Üretim ve Planlama Yöneticileri, İş Süreçleri Yöneticileri, Tedarik Zinciri ve Lojistik Yöneticileri, Finans Yöneticileri, Operasyon Yöneticileri, İnsan Kaynakları Direktörleri ve Müdürleri, İş Çözümleri Direktörleri ve Müdürler, Bilgi İşlem Yöneticileri, Sistem Müdürleri, Proje Müdürleri, Program Müdürleri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.

Konferans Konularından Bazıları

 ERP ve Değişim Yönetimi

 İş Dönüşümü ve ERP Sistemleri

 ERP, Veri ve Gerçeğe Uygunluk

 İş Süreçlerinde ERP Entegrasyonu

 Üretim Yönetiminde ERP

 ERP ve Endüstri 4.0

 ERP Entegrasyonunda Mükemmellik

 ERP Seçiminde Yapılan Hatalar

 ERP ile Maliyet Optimizasyonu

 Finansal Kurum Performansı ve Yönetimi

Sponsorlar

Sponsor
Sponsor
Sponsor

KAYIT ÜCRETLERİ

Tüm ücretlere %18 KDV ilave edilecektir.

SON KULLANICI DELEGE

200

 • Bütün Forumlara Katılım
 • Kahve Molaları ve Zengin İkramlar
 • Kahvaltı ve Öğle Yemeği
 • Sunumlar ve Ses kayıtları

TEDARİKÇİ DELEGE

300

 • Bütün Forumlara Katılım
 • Kahve Molaları ve Zengin İkramlar
 • Kahvaltı ve Öğle Yemeği
 • Sunumlar ve Ses kayıtları

STANDLI KATILIM

1500

 • 5 Kişi Ücretsiz Katılım
 • 6 m² (3×2) Alan, Masa, Wifi
 • Broşürde Şirket Tanıtım Yazıs
 • Roll-up’larda, Web de Logo

Konferans Lokasyonu

Konum ve Harita
SHERATON GRAND ISTANBUL ATASEHIR, anadolu yakasının cazibe merkezi Ataşehir’de gelişmekte olan iş merkezlerinin bağlantı noktasında yeralmaktadır. Otel yeni finans merkezinin tam karşısında ve Ülker Spor Arena’ ya yürüme mesafesindedir. Kısa bir araba yolculuğu ile Palladium, Akasya ve daha birçok alışveriş merkezlerine ,İstanbulun en ünlü alışveriş caddesi olan Bağdat caddesine gidebilir, ya da Kadıköy’e inip sahilden Topkapı ve Sultanahmet ‘in muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz .Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı 28 kilometre, Atatürk havalimanı ise 36 km uzaklıktadır.

Adres: Barbaros Mah. Mor Sumbul Sok. No:1 Zip Code: 34746 Atasehir/Istanbul

Detaylı Bilgi Al